Драбини у великому асортименті

23.11.21 - 17:11

Драбина потрібна в кожному господарстві, незалежно від того, приватний будинок це, виробниче підприємство, склад або магазин. Таке нехитре пристосування допомагає виконувати роботи на висоті в 2-3 метри. Пристосування мають різні кількості секцій, можуть складатися (Телескопічні). Купити драбину можна на сайті kwitka.com. тут великий вибір підйомний пристосувань різної висоти.

Як вибрати?

Незважаючи на простоту конструкції, в каталозі покупець може знайти сотні драбин. Як вибрати потрібне пристосування серед такого розмаїття? Звернути увагу потрібно на кілька факторів:

  • Висота. Вона може варіюватися від 0,2 до 10 м, вибирають висоту в залежності від того, де буде застосовуватися сходи. При установці рекламних конструкцій може знадобитися максимальна висота. Для господарських робіт досить буде сходи 2-3 м.
  • Робоча висота. Вона відрізняється від попереднього параметра, так як користувач не зможе залізти на саму останню сходинку і комфортно на ній стояти. Тому потрібно дивитися саме робочу висоту. Остання сходинка може використовуватися, щоб влізти і дістати швидко предмет, потім спуститися на комфортну висоту.
  • Кількість секцій. Сходи можуть бути з 1-4 секціями.
  • Кількість ступенів. Чим вище сходи, тим їх більше.
  • Наявність платформи. На пристосуванні з платформою зручно стояти і виконувати Оздоблювальні та інші роботи.
  • Максимальне навантаження. Вона залежить від того, хто буде використовувати сходи.

При виборі звертають увагу і на бренд, віддаючи перевагу перевіреним торговим маркам. На сайті можна придбати не тільки сходи драбини, а й збірні будівельні ліси для проведення оздоблювальних робіт всередині приміщень і зовні. Для виїзних бригад, що займаються установкою рекламних конструкцій, є спеціальні сходи-трансформери, які зручно перевозити на автомобілі з багажником.

Наявність складної підйомної техніки не робить драбини і сходи менш затребуваними. Таке пристосування є в кожному домашньому господарстві або на підприємстві. За допомогою простих сходів або драбини можна виконати заміну проводки, проділів освітлення на стелі, оздоблювальні роботи. Драбина активно використовується при проведенні косметичного ремонту в приміщенні. У каталозі є моделі, які дають можливість підніматися на висоту до 10 м, що значно розширює спектр їх застосування. Але, незважаючи на розмір, усі драбини однинаково якісні.

Подпишитесь на рассылку.