Головні причини чому газоблок треба придбати в Компанії "ЕОС"

24.05.17 - 18:05

Вирішили побудувати будинок своєї мрії: теплий, міцний і екологічно чистий? Сучасні будівельні матеріали з пористих бетонів поєднують в собі кращі якості цегли і дерева. Вони на 30% дешевше силікатної цегли, але при цьому краще зберігають тепло, дозволяючи на 25-30% знижувати витрати на опалення. Газоблок не гниє і не роз'їдається іржею. В Європі цей будівельний матеріал широко використовується більше 80 років, в Україні перші заводи з його виготовлення з'явилися трохи більше 20 років тому.Компанія ЕОС є дилером українських брендів Аерок, Стоунлайт, UDK, ХСМ.

Причини:

1) Завдяки дилерськім знижкам, багаторічним і довірчим відносинам з українськими виробниками, ціни не вище, а найчастіше нижчі заводських.

2) З нами можна торгуватися по телефону. Деякі виробники (наприклад, Ю-Тон) до вартості пористих бетонів закладають доставку, тому якщо ви забираєте товар прямо з підприємства, можете розраховувати на знижку. Оптові ціни починаються від 30-40 м³ (залежить від бренду).

3) Ми не беремо передоплату, тільки мінімальний завдаток (до 1 тис. грн) на покриття транспортних витрат, якщо ви відмовитеся від покупки. Щоб заощадити час клієнта, не вимагаємо, щоб він приїжджав в офісі — оплата передається водію після доставки товару на об'єкт.

4) Ми організовуємо доставку газобетоних блоків з Києва в будь-яку точку нашої країни. Велика частина замовлень уже за традицією вирушає в Західну Україну — там забудовники вміють економити і переходять на якісні будматеріали.

5) Ми завжди готові підказати, як заощадити на доставці. До 30% вартості газоблоків і піноблоків складають транспортні витрати. Якщо ви хочете заощадити, ми зможемо самі поторгуватися з перевізниками і логістами.

6) Ми впевнені в якості товару на всі 100%. На кожній партії є відповідні сертифікати і паспорт якості.

7) Власні склади в Києві дозволяють робити запас будматеріалів і швидко комплектувати найскладніші замовлення (наприклад, газоблоки, зимовий або літній клей до них, перемички і блоки перекриття з ніздрюватих бетонів, лицьову цеглу). У нас зручно купувати невеликі партії товару.

8) Компанія «ЕОС» займається реалізацією піноблоків, клінкерної, вогнетривкої і лицьової цегли, інструментів і штукатурок для пористих бетонів, спеціального клею для них і цементу провідних виробників України. Ми постачаємо газоблоки, які вироблені в промислових умовах, а не кустарним способом в гаражі або підвалі. Цей унікальний будматеріал має високу вологостійкість, тому використовується для будівництва не тільки житлових будинків, але і приміщень, в яких вологість перевищує 60-70% (сауни, лазні, басейни).

Менеджери Компанії «ЕОС» поважають клієнта і прагнуть обслужити його на найвищому рівні, щоб він передав телефон компанії своїм друзям, родичам і сусідам. Вони радять, як заощадити на будматеріалах, і при необхідності навіть розраховують їх витрати для конкретної будови. А для більш детальних консультацій можуть дати технолога. До 50% нових клієнтів звертаються в компанію саме завдяки рекомендаціям тих, хто залишився задоволений співпрацею з Компанією «ЕОС».

Джерело написання https://www.eos-klinkier.com.ua/catalog/gas_block/

Подпишитесь на рассылку.