Керамічна плитка: характеристики та особливості вибору

31.12.20 - 06:12

undefined

Керамічна плитка широко застосовується для обробки житлових приміщень завдяки практичності, привабливості та зносостійкості. Це екологічно безпечний для здоров'я оздоблювальний матеріал, тому він користується високим попитом серед покупців. Кераміка торгової марки Opoczno (Опочно) представлена ​​великим вибором колекцій й відрізняється кольором, розмірами, фактурою і цільовим призначенням.

Виробники для кожної колекції розробили унікальний дизайн, що виділяє кераміку цього бренду серед конкурентів. Це розширює можливості для стильного оформлення інтер'єру приміщень, підкреслюючи його неповторну красу і креативність. Постійний розвиток, використання інноваційних технологій та високоякісних матеріалів – це головні переваги компанії.

Переваги керамічної плитки

До основних переваг керамічної плитки відноситься наступне:

 • антистатичність;
   
 • зносостійкість;
   
 • екологічна безпека;
   
 • вогнестійкість;
   
 • вологостійкість і хороша теплопровідність;
   
 • стійкість до нагрівання і морозів;
   
 • невимогливий догляд;
   
 • великий вибір кольорової палітри, фактур, стилів, розмірів;
   
 • тривалий термін служби.
   

Перейшовши за посиланням https://www.opoczno.com.ua/offer-search/?o1=70, можна вибрати керамічну плитку, враховуючи її колір, тип поверхні (гладка, структурна і мікроструктурна), колекцію та формат.

Основні характеристики керамічної плитки

Перед покупкою плиткового матеріалу слід ознайомитися з його технічними характеристиками. До них відноситься клас зносостійкості, вологопоглинання, морозостійкість, хімічна стійкість, калібр, поверхнева твердість та сорт.

Всі ці характеристики вказані на упаковці, тому необхідно уважно вивчати маркування від виробника. Для виробництва плитки використовується біла і червона глина. Причому продукція з білої глини відрізняється підвищеною міцністю, надійністю та тривалим експлуатаційним терміном.

З огляду на цільове призначення і показник міцності, плитка буває декількох видів: глазурована, подвійного випалу, клінкерна, котто, керамограніт та ін. Варто відзначити, що кераміка світлих тонів і з дрібним декоративним малюнком робить приміщення візуально більше.

Як правильно вибрати облицювальну плитку?

Купувати плитку рекомендується в надійному інтернет-магазині, який надає офіційну гарантію якості й сертифікати від відомого виробника. Слід звертати увагу не тільки на торгову марку та вартість, але і ряд якісних характеристик. Серед них розміри, товщина, колір, сорт та ін.

На лицьовій поверхні не повинно бути відколів, тріщин та інших механічних пошкоджень. Торці частково покривають глазур'ю, а грані повинні утворювати прямий кут. Для обробки приміщення рекомендується вибирати плитку з однієї колекції для оздоблення стін і пола. Щоб правильно розрахувати необхідну кількість матеріалу, слід враховувати площу приміщення та спосіб укладання.

Подпишитесь на рассылку.