Ключові особливості iPhone XS і iPhone XS Max

25.05.21 - 11:05

Інтернет-магазин СВАЙП пропонує за вигідною ціною придбати оригінальні мобільні телефони iPhone XS і iPhone XS Max. Для них характерний звичний безрамковий дизайн, а також різноманітність колірних оформлень. При цьому фанати техніки Apple продовжують сперечатися, яка з моделей краща в залежності від технічних характеристик і функціональних можливостей. За допомогою цього огляду нам вдасться раз і назавжди вирішити цю суперечку.

Ключові особливості iPhone XS і iPhone XS Max

Умовно всі відмінності між iPhone XS і iPhone XS Max можна розділити на кілька категорій.

Дисплей.

Модель XS має діагональ 5,8 дюйма і спеціальну систему ідентифікації. Модель XS Max доповнена екраном з діагоналлю в 5,6 дюймів. В обох гаджетах однакова щільність пікселів. Смартфон iPhone XS доповнений OLED-дисплеєм.

Ємність батареї.

Айфон XS Max має акумуляторну батарею 3400 мАг - цього вистачає в середньому на 25 годин розмов, а ємність батареї iPhone XS - 2800 мАг. Зарядка обох моделей виконується швидко за рахунок інноваційної технології "Швидка зарядка".

Зовнішній вигляд.

В цьому і полягає головна відмінність між пристроями, а саме габарити гаджетів. Так, XS Max важче, ніж модель XS.

Динаміки.

В обох моделях динаміки вбудовані в корпус. Виробник подбав про збільшення їх гучності, в порівнянні з попередніми гаджетами.

Продуктивність.

Тут теж немає різниці між моделями. Обидва телефони доповнені шестиядерних процесорів, що збільшив їх швидкість роботи. Смартфони мають 4 ГБ.

Стійкість до пошкоджень.

Як iPhone XS Max, так і iPhone XS здатні витримувати занурення в воду протягом 30 хвилин. Захист від вологи та пилу повністю ідентичні. Підбирати оптимальну модель смартфона слід з урахуванням особистих переваг, адже основні відмінності між моделями полягають в ємності батареї і розмірі дисплея.

Обидва айфони представлені в 3-х варіантах пам'яті - 64/126/252 ГБ. За вигідною ціною придбати гаджет можна в інтернет-магазині Свайп. Це оптимальний варіант для тих, хто цінує якість.
Перед тим, як оформляти купівлю, є можливість проконсультуватися з менеджером по питаннях, що цікавлять. Асортимент продукції, представленої в каталозі дуже великий - є можливість підібрати як техніку Apple, так і інші гаджети. Діє оперативна доставка по всіх містах України. Також, варто звернути увагу на активовані айфони цих моделей. Активований айфон - це новий айфон, який був у якості вставкової моделі на вітрині, але безпосередньо ним не користувались як бу. Бажаємо вам обрати найкращий гаджет, який буде служити вам довго.

Подпишитесь на рассылку.