Короткий FAQ щодо роботи букмекерів

13.09.21 - 05:09

Індустрія азартних ігор для багатьох все ще залишається чимось незвіданим і малознайомим. Якщо ви ніяк не можете визначитися з тим, чи потрібно почати робити ставки, пропонуємо ознайомитися на сайті https://boardhockey.kiev.ua/ з відповідями експертів на найбільш актуальні та хвилюючі питання про діяльність сучасних букмекерських контор.

Чому для виведення коштів потрібні документи?

З міркувань безпеки букмекер може звернутися до клієнта з проханням надати документи, що підтверджують його особу. Найчастіше це необхідно в наступних випадках:

  • був зроблений запит на велику суму;
  • запит на виведення коштів зроблений вперше;
  • виведення коштів здійснюється не в такий спосіб, яким був проведений депозит.

Для верифікації досить відправити копію документа з фото, що посвідчує особу (паспорт, посвідчення водія), копії лицьової і зворотної сторін використовуваної дебетової або кредитної карти, а також копію угоди для карти.

Чи можна відкрити більше одного рахунку в букмекерській конторі?

У більшості контор мультиаккаунтинг заборонений знову-таки з певних причин, тому в разі втрати доступу до аккаунту слід звернутися в службу підтримки і не пробувати відкрити новий ігровий рахунок. Це заборонено правилами більшості контор.

Чи можна скасувати ставку, якщо вона була зроблена помилково?

Така можливість за нормальних обставин не передбачена, тому що кожна зроблена ставка впливає на наступні зміни коефіцієнтів. Служба підтримки розглядає подібного роду звернення тільки за виняткових обставин, тому якщо ставка була зроблена помилково, потрібно терміново звернутися до співробітників підтримки. Як показують відгуки на сайті https://boardhockey.kiev.ua/, іноді підтримка контор йде назустріч гравцям.

Як довго розраховуються ставки на спорт?

Офіційні букмекерські контори з ліцензією зазвичай розраховують ставки протягом декількох секунд, максимум - пари хвилин. У деяких випадках розрахунок ставок може займати більше часу, наприклад, через затримки інформації про хід матчу.

Як бути, якщо трапився розрив зв'язку?

У разі неполадок в інтернет-з'єднанні сайт букмекерської контори зазвичай продовжує працювати, а всі ставки залишаються в силі. Якщо ставка ще не була прийнята системою, відповідно, гроші з рахунку списані не будуть.

Що таке тоталізатор?

Тоталізатором називається особливий вид ставок, що передбачає вибір результатів в подіях, які були заздалегідь відібрані букмекерською конторою. Наприклад, для 10 обраних букмекерів футбольних матчів гравець повинен вибрати один з трьох можливих результатів. Виграш визначається кількістю правильних виборів і кількістю переможців. Ставки на тоталізаторі формують загальний призовий фонд, який ділиться між гравцями, спрогнозувати необхідну кількість випадків.

Що таке маржа?

Так називається комісія букмекерської контори, яка закладається букмекерів в котирування в лінії. За рахунок маржі букмекер отримує прибуток незалежно від результатів спортивних подій. Чим нижче маржа, тим вище коефіцієнти в лінії.

Смоллмаркет - що це?

Деякі ставки, матчі та турніри користуються меншим попитом серед гравців, тому букмекерські контори виставляють низькі ліміти ставок. Прикладом смоллмаркетів можуть бути друга баскетбольна ліга Тунісу, третій дивізіон Фінляндії з хокею і т.д.

В яких випадках букмекер може порізати максимум?

Ліміти ставок можуть бути обмежені з кількох причин. Найчастіше страждають гравці, які порушують правила обраної букмекерської контори. Деякі недобросовісні букмекери можуть різати максимуми ставок успішним гравцям, які регулярно роблять виграшні ставки.

 

 

Подпишитесь на рассылку.