Курси польської мови у Львові

19.02.18 - 09:02

Вивчати іноземні мови взагалі досить корисно, а вивчати польську мову особливо корисно тим випускникам українських навчальних закладів, які планують продовжити навчання у польських вишах. Якщо навіть є побоювання, що ціни на курси польської мови у Львові можуть виявитися занадто високими, все одно не рекомендується опановувати польську мову самотужки. Спеціалісти радять пройти курси польської мови у Львові або ж безпосередньо у Польщі (https://www.univerpl.com.ua/uk/kursi_polskogo_yazika_v_polshe.html), поєднуючи корисні заняття з приємним відпочинком, відвідуванням цікавих, дуже вражаючих екскурсій.

Курси у Львові

Компанія UniverPL (univerpl.com.ua) допомагає українцям вирішувати будь-які проблеми, які з’являються під час роздумів щодо подальшого навчання у закладах Польщі, виїзду до цієї країни з метою працевлаштування.

Мовний бар’єр – це найсуттєвіша проблема, з якою доводиться зустрічатися, виїжджаючи за межі власної країни. Без знання мови важко спілкуватися с мешканцями польських містечок.

Щоб процес подальшого навчання відбувався на дуже високому рівні, кожен бажаючий може пройти курси польської мови, що організовані у Львові. Заняття є досить ефективними завдяки:

  • застосуванню сучасних технологій;

  • використанню великої кількості наочних матеріалів;

  • спілкуванню під час різноманітних побутових ситуацій.

Під час занять надається можливість спілкуватися не тільки з такими самими слухачами курсів, а й з носіями польської мови. Також викладачі пропонують аудіопосібники, які надають можливість створити умови для розвитку коректної вимови.

Після завершення курсів слухачі оволодівають навичками не тільки розмовної, усної мови, але вони набувають і письмових навичок, якими потім зможуть послуговуватись під час навчання.

Вартість курсів польської мови

Компанія UniverPL допомагає стати слухачами курсів, на яких викладають польську мову. Також співробітники компанії надають додаткові роз’яснення щодо терміну навчання, розміру його вартості.

Якщо зупинити вибір на курсах, які проводяться у Польщі, то термін їх проведення буде досягати чотирьох тижнів. За цей час необхідно сплатити близько 350 євро. Також слухачі можуть отримати додаткові послуги, але й понести додаткові фінансові витрати.

У Львові слухачам пропонуються курси, зорієнтовані на початківців, на тих, хто володіє польської мовою на середньому рівні, або навіть є досвідченими її користувачами. Термін навчання складає чотири місяці. Заняття проводяться у міні-групах та групах до 8 осіб. Вартість залежить від того, який курс буде обрано слухачем, а також до якої групи буде його зараховано.

Подпишитесь на рассылку.