Курси польської мови в Кракові допоможуть заощадити на навчанні в університетах Польщі

09.01.20 - 11:01

Польща для українців вже давно є найпопулярнішою країною, куди наші співвітчизники їдуть працювати або вчитися. Громадяни України, серед іноземних студентів, в Польських вузах складають більшість. За даними статистики, якщо сьогодні в університетах країни навчається 45 тисяч іноземців, то кількість українських студентів у Польщі перевищило рубіж 30 тисяч чоловік. І ця цифра щорічно збільшується. Пояснюється це не тільки територіальною близькістю наших держав, а ще якістю і доступною вартістю навчання. Ні для кого не секрет, що Польща займає високе місце в міжнародному рейтингу з надання послуг вищої освіти. Дипломи польських вузів визнаються на всій території Євросоюзу. Багатьом українцям, по завершенню навчання, вдається працевлаштуватися на престижну високооплачувану роботу і змінити постійне місце проживання на одну з європейських держав.

За абітурієнтом залишається право вибору мови якою він би хотів здобувати освіту. Викладання в Польських вузах ведеться як польською, так і англійською мовами. Навчання англійською обійдеться дорожче практично в два рази. Тому до вивчення польської мови варто підійти з усією серйозністю і починати вивчати її завчасно до початку вступної кампанії. Іноземні абітурієнти, які бажають навчатися польською мовою, додатково до всіх документів надають сертифікат про рівень знань польської мови. Він повинен відповідати хоча б середньому рівню. Починати вчити польську потрібно ще в Україні, а потім можна поїхати в Польщу для закріплення і підвищення рівня знань. У киян є можливість вивчати польську мову з початкового і до високого рівня в Slavic Languages Center, а потім поїхати на курси польської мови в Польщі на Slavic Center, наприклад до Кракова.

При Краківському економічному університеті працюють короткострокові інтенсивні курси для абітурієнтів та першокурсників, а також річний курс вивчення польської мови. Короткострокові програми інтенсивного вивчення мови розраховані на період від трьох тижнів до півтора місяців. Вони спрямовані на вдосконалення знань та навичок володіння польською мовою, допоможуть протягом короткого періоду часу досягти більш високого рівня знань і отримати відповідний сертифікат. Річні курси розраховані на тих, хто планує оволодіти польською мовою досконало. Займаються на них протягом академічного навчального року з жовтня по червень місяць, а потім здають іспит. Слухачі, які успішно склали іспит, звільняються від вступного іспиту з польської мови під час вступу до Краківського економічного університету.

Подпишитесь на рассылку.