Кутовий диван в будинку

10.02.20 - 05:02

Красива і зручна м'які меблі стане надбанням будь-якого житла або офісу. Але що робити власникам невеликих приміщень і спалень? Проблему вирішують кутові дивани, які ідеально впишуться в будь-який простір. Їх можна встановити і в просторій кімнаті.

Гідність

Кутові дивани користується особливим попитом. Вони практична, навіть в просторій спальні такий диван не буде займати зайве місце. Є у цих меблів і інші переваги:

  • У складеному стані на дивані можна організувати посиденьки з друзями, прийом гостей. Для цього біля дивана можна поставити стіл, а гості зможу розташуватися за столом з двох сторін.
  • Універсальність. На цих меблів можна спати, сидіти, читати книги, зберігати в ящиках Постільні приналежності, дивитися всією сім'єю улюблені фільми вечорами.
  • У розібраному вигляді диван - це просторе спальне місце для двох осіб.
  • У квартирах-студіях кутовий диван може стати кордоном між кухонною і спальної зонами.

Великий вибір таких меблів на ринку дозволяє підібрати модель для будь-якого приміщення. При виборі потрібно звертати увагу на розміри дивана, матеріал, з якого він виготовлений і конструкцію. Всі стики повинні бути щільними, щоб людина, лежачи на дивані, не провалювався в западини. Від матеріалу, з якого виготовлений диван, залежить його вартість. Багато моделей виконані з комбінації різних матеріалів: дерево + ЛДСП; метал + дерево. Така конструкція зберігає міцність, але при цьому ціна може бути нижче, ніж меблі з одного виду матеріалу.

Подпишитесь на рассылку.