Ортопедичні матраци - таке можливо?

03.12.16 - 16:12

ортопедичні матраси

Для початку варто визначитися з назвою «ортопедичний матрац». Цей термін суто медичний і ніякого відношення до звичайних побутових матрацам не має. З цієї простої причини шукати матрац з лікувальним ефектом не потрібно, таких в природі немає. А ось максимально наблизитися до назви «ортопедичні матраци» можна. Для цього потрібно усвідомити, що називатися ортопедичним (хоч трохи) має право матрац, який дозволяє певній людині максимально уникнути навантаження на хребет, протягом усього часу перебування на ліжку. Ще не потрібно піддаватися різним помилкам, наприклад, що жорсткий матрац рекомендований медициною, як найкорисніший варіант для сну. А тепер можна докладніше зупинитися на деяких аспектах, які допоможуть вибрати правильні ортопедичні матраси у Львіві.

Почати варто з визначення видів матраців. Вони бувають пружинні і безпружинні. При чому не варто говорити, що одні краще інших і це беззастережно. Кожен з видів має свої достоїнства і недоліками. Пружинні матраци в свою чергу діляться на два види: залежні та незалежні пружини. Зовсім пружини - це найдешевший варіант і ортопедичность в ньому відсутня. Хоча спати буде цілком зручно. Незалежні пружини безумовно можуть створити комфорт для хребта людини і це найбільш підходяща технологія для отримання ортопедичного ефекту. Звичайно, при виборі матраца необхідно обов'язково випробувати його, перш ніж купувати. Потрібно лягти на матрац в повний зріст, так стане ясно, чи зручна дана модель. В ідеалі, матрац не повинен бути надто жорстким, не дозволено провисання в області хребта, зайва м'якість так само не бажана.

Безпружинні варіанти матраців так само можуть зараховуватися до ортопедичних. Наявність сучасних матеріалів роблять безпружинні матраци зручними і довговічними. Але використовувати їх краще в певних випадках, наприклад для людей з проблемами верхніх відділів хребта, а так само для дітей і підлітків.

Назвати ортопедичними можна матраци водні та надувні. Це занадто дорого в одному випадку і незручно в іншому. Зручну позу, а значить більш глибокий і спокійний сон на таких матрацах отримати не вдасться.

У висновку варто об'єднати все те небагато, що необхідно враховувати при виборі матраца з ортопедичним ефектом. Найголовнішим аспектом є не ціна, а комфорт при лежанні в кожному конкретному випадку. Тільки зручний матрац, можна назвати ортопедичним. Тому варто ретельно вибирати максимально підходящий варіант в ціновому і якісному еквіваленті.

акции и скидки супермаркетов города Харькова

Подпишитесь на рассылку.