Пейнтбол без фарби та синців

29.12.17 - 20:12

Гра — тактичний симулятор, яка одночасно нагадує і пейнтбол, і комп'ютерні стріляльки, набуває все більшої популярності в нашій країні. Називається така розвага — лазертаг (lasertag), або лазерний пейнтбол і особливо популярною являється серед молоді, що і не дивно. Адже, по-перше, доступна гра laser для дітей віком від 6 років. По-друге, на відміну від звичайного пейнтболу, де влучання фіксуються фарбою і вони часто можуть бути достатньо болісними, залишаючи на тілі дитини синці, в лазерному пейнтболі використовується абсолютно безпечна “зброя”, в якій влучання фіксуються електронікою. Ну і по-третє, лазертаг дуже нагадує дітям улюблені багатьма з них шутери та надає можливість брати безпосередню участь в знайомих по комп'ютерним іграм захопливих командних баталіях.

Тепер виникає питання, де ж можна пограти в цю надзвичайно захопливу гру? Якщо ви знаходитесь у Львові, то вам пощастило, бо в місті є сучасний лазер клуб для активного відпочинку, який базується в спортивно-відпочинковому комплексі «BNB», в якому створені чудові умови для пейнтболу всіх видів, в тому числі й для лазертагу. І якщо ви — людина, що прагне нових незабутніх відчуттів і являєтесь прихильником активного відпочинку, то гра lasertag — це саме те, що вам потрібно, адже вона:

  • Доступна для людей любого віку і фізичної підготовки;
  • Вирізняється високою реалістичністю, оскільки зброя для лазертагу імітує справжні моделі вогнепальної зброї і має дуже реалістичні вібрацію при пострілі, віддачу і звуковий супровід;
  • Не потребує додаткової, в тому числі й захисної, амуніції, окрім спеціальної головної пов'язки, яка допомогає фіксувати влучання;
  • Пропонує широкий вибір сценаріїв «боїв» на будь-який смак, наприклад, тих, які реально відбувалися в історії людства;
  • Дозволяє учасникам тримати себе в гарній спортивній формі та знайомитись з новими людьми.

Окрім того, гра реально виховує, так званий, командний дух, що може бути особливо корисним для наймолодших гравців. Така собі школа життя для розуміння важливості згуртування колективу.

Звичайно, що не тільки лише lasertag пропонує своїм гостям спортивно-відпочинковий комплекс «BNB», адже тут також можна пограти у пейнтбол різних видів, або просто весело провести вільний час з друзями, відсвяткувати день народження чи організувати корпоратив. Для цього для гостей комплексу доступні мангали, шатри, альтанки та інші затишні місця для відпочинку, де можна скуштувати смачні страви. Якщо заманеться, то навіть запеченого барана!

Подпишитесь на рассылку.