Сучасне таксі для кожного!

19.07.17 - 18:07

Для того, хто живе у великому місті, користуватися послугами таксі стає звичайною справою. Навіть якщо ти автовласник, до числа яких належу і я, бувають ситуації, коли скористатися власним транспортним засобом або неможливо, наприклад, після відвідин шинку, або просто не хочеться, особливо в години пік, коли пробки паралізують більшість доріг. Виклик таксі легко вирішує всі подібні проблеми і багато киян, а живу я в столиці, віддають перевагу при пересуванні по місту саме цього виду громадського транспорту, нестачі якого в Києві точно не спостерігається. Але не завжди, я б сказав навіть далеко не завжди, досвід використання такого сервісу буває позитивним і з цим погодяться більшість клієнтів численних сьогодні служб таксі. Більшість, але не всі, тому що ті, не побоюся цього слова, розумні люди, хто замовляє машину на otaxi.org онлайн таксі з такими проблемами як: несвоєчасне подання машини, стара руїна замість обіцяного автомобіля або водій, який абсолютно не знає міста, та ще й їздити толком не навчився, точно ніколи не зіткнутися.

Але не тільки це привернуло мене в Отaxi, адже потрібно визнати, що служб таксі з хорошими машинами та професійними водіями, по крайней мере в столиці, не так вже й мало. Є одна особливість, яка відрізняє цю компанію від собі подібних і це - додаток для замовлення таксі і його легко може собі завантажити будь-який власник смартфона. Що це дає?

По-перше, замовити машину можна буквально в один клік, тобто дзвонити нікуди не треба, а значить довго і нудно пояснювати диспетчеру, де ви знаходитесь. Ви самі ставите в додатку бажаний маршрут поїздки із зазначенням якихось додаткових вимог, наприклад, наявність в автомобілі дитячого крісла, некурящий водій або зустріч з табличкою. Практично відразу ви побачите інформацію, як про машину, на якій вас чекає поїздка, так і про її водія, включаючи відгуки попередніх клієнтів. Погодьтеся, що це далеко не зайва опція.

По-друге, розрахуватися можна банківською картою. Система сама спише необхідну для поїздки суму в кінцевому пункті, таким чином звільняючи вас від будь-яких додаткових маніпуляцій. При бажанні, можна отримати і чек про оплату.

Ну і нарешті, про ціни. Крім того, що вони і так нижчі за середні, завдяки додатку можна заощадити ще більше. Партнерська програма дає можливість накопичувати бонусні бали і чим довше ви користуєтеся Otaxi, тим дешевше будуть ваші поїздки.

Подпишитесь на рассылку.