Внутрішні і зовнішні водостічні системи: особливості та правила вибору

09.07.18 - 19:07

Система водостоків - саме та конструкція, яка дозволяє забезпечити надійний захист стін і фундаменту будівлі від підтоплення. Саме водостічні системи швидко і надійно відводять вологу під час танення снігу та льоду, а також дощів від остова і стін будинку. Компанія Galeco пропонує своїм клієнтам високоміцні конструкції, які працюють безвідмовно і при правильному монтажі здатні прослужити без ремонту і заміни кілька десятиліть. На вибір покупцям представлені конструкції з пластика і стали. Розрізняють внутрішні і зовнішні водостоки. Обидва ці варіанти забезпечують безпеку і захист будівлі.

Зовнішній водостік: коли він буде потрібно?

Систему необхідно монтувати, якщо покрівля даху виконана з одного з таких матеріалів:

  • Шифер або металочерепиця.
  • Мідні листи або листова сталь.
  • Профнастил або дрібноштучні матеріали.

Є й інші важливі критерії, які визначають можливість монтажу зовнішньої системи водостоків. Поздовжній нахил жолоба не повинен перевищувати показника в 2 градуси, а відстань між трубами повинно бути не більше 24 метрів. Розраховувати площа перетину труб випливає з такого правила: на кожен 1 м 2 даху має припадати до 1,5 см 2 .

Внутрішній водостік: коли без нього не обійтися?

Ця конструкція необхідна, якщо має бути облаштування великих будівель. Використовувати таку систему можна, коли матеріал даху - це:

  • Мастика.
  • Рулонний матеріал.

Це складна система, до складу якої обов'язково включають не тільки труби для відводу води, але і стояки, колектори, воронки та ін. Особливість роботи такої системи полягає в тому, що всі талі і дощові випали води будуть відводитися не по зовнішнім трубах , але по внутрішній конструкції. Прокладати її повинні тільки професіонали, які мають значний досвід роботи і відповідну кваліфікацію, інструментарій.

Вода, яка надходить в воронки на даху, буде стікати по мережі в спеціальні ємності. Вона може відразу відводитися в каналізаційні стоки. У покрівельному покритті обов'язково повинні бути передбачені ухили. Щоб вода потрапляла в стік без будь-яких перешкод, шар покрівлі від водостічної воронки не повинен перевищувати показника в 1,5-2 см! Віддалені один від одного воронки повинні бути на невелику відстань - до 50 см. Саме така продумана система дозволяє запобігти промерзання відсотків під час відлиг і заморозків. Готова конструкція, яка була грамотно розрахована і прокладена, прослужить кілька десятиліть.

Подпишитесь на рассылку.