Все для саду та городу

27.03.19 - 17:03

Наближається улюблена всіма пора - літо. А значить, настав час почати активну підготовку до дачного сезону. Якщо ви початківець садівник і ще не знаєте точно, що вам може знадобитися для ефективного ведення справ на ділянці, або ж досвідчений дачник, постійно шукає нових рішень, то ця стаття допоможе вам розібратися з нюансами, здійснення покупок інвентарю та інших корисних товарів для вашого саду.

 

Що купити?

Щоб дачний сезон почався продуктивно, готуватися до нього потрібно вже зараз. Ви можете починати відвідувати спеціалізовані магазини або здійснювати покупки в інтернеті, наприклад в перевіреному магазині vseroste.com.ua, який непогано себе зарекомендував. Однак не варто поспішати відразу, робити покупки. Спочатку потрібно провести ревізію на предмет наявності тих чи інших речей, і на підставі цього скласти список того, що вам дійсно необхідно. Це допоможе вам розумно витрачати гроші і убезпечить від придбання непотрібних товарів.

 

Вам можуть знадобитися:

  • Саджанці, розсада, насіння різних культур. Намагайтеся, щоб виробники насіння були різними. Це допоможе вам знайти найкращі сорти і отримати різноманітний урожай.
  • Насіння квітів та газонна трава. Зрозуміло, що ваша основна мета - отримання багатого врожаю. Однак естетику ніхто не відміняв. А що краще зеленої рівної трави і яскравих ароматних квітів прикрасить вашу присадибну ділянку і створить потрібний антураж? Тому, обов'язково внесіть ці позиції в свій список. Не пошкодуєте.
  • Горщики, піддони, кошики для висадки. Навіть якщо вони залишилися з минулого сезону, все одно докупите ще. Зайвими вони зазвичай не бувають.
  • Засоби біозахисту. Головний ворог врожаю - це шкідники. Так що засоби боротьби з ними та захисту рослин обов'язково повинні бути в арсеналі кожного дачника.
  • Добрива. Навіть якщо ви забезпечуєте хороший догляд рослинам, їм не завадять різні добрива і корисні добавки.
  • Укривной матеріал і затінюють сітки. Ці елементи забезпечать ефективний захист молодих рослин від холоду і надлишкового сонячного світла.
  • Робочий інвентар. Лійки, відра, лопати, граблі, шланги та інший інвентар купуйте, грунтуючись на результатах проведеної ревізії.

Це основні товари, які вам можуть знадобитися на початковому етапі. Подивіться VseRoste акції, там можна придбати насіння зі знижкою 15 і навіть 20%. Щоб хоча б трохи заощадити намагайтеся купувати продукцію, на яку надається знижка.

 

 

 

 

Подпишитесь на рассылку.