Як підвищити шанси на вагітність - поліпшення репродуктивної системи

11.12.18 - 09:12

undefined

Народження дитини - це справжнє диво, якого очікують сімейні пари, за винятком, звичайно, тих випадків, коли чоловік і дружина є прихильниками руху «Чайлд Фрі». Планування сім'ї важливий аспект, яким краще зайнятися якомога раніше. Таким чином, сьогодні можна подбати про те, щоб через десятиліття яйцеклітина і гормон діяли заодно з бажанням народити малюка. Але, це залежить не тільки від організму жінки, а і чоловіка. Покращення репродуктивної функції чоловічої половини людства можливо за допомогою ефективних препаратів, рекомендуємо звернути свою увагу на Тонгкат.

З кожним роком число жінок, які не досягли 34 років, але не здатних завагітніти все зростає. Саме тому раннє планування материнства зараз так популярно. Сьогодні досить багато центрів, які займаються цим питанням. Фахівці уточнюють, які шанси жінки завагітніти і виносити малюка, а на підставі цих даних будуть проведені заходи з продовження фертильного періоду.

Рекомендації щодо підвищення фертильності

В першу чергу, потрібно зробити тест на овуляцію. Причому вік є основним фактором, який впливає на можливість жінки зачати. Найоптимальнішим віком для материнства є період 23-31 року. Вийшовши за ці вікові рамки, жінка щороку втрачає 3% шансів на вагітність. Приблизно за 10 років, до настання такого періоду, як менопауза, самостійно зачати стає дуже складно. Оскільки точно розрахувати, коли ж настане цей час просто неможливо, фахівці використовують середнє значення - 51 рік. Тому, хоча б в 35 років потрібно контролювати овуляцію.

Дуже важливо перевірити, чи відбувається вироблення яйцеклітини в кожному циклі чи ні. Для цього не обов'язково звертатися за допомогою в лікарню, можна використовувати спеціальний тест. Протягом 5 днів у середині циклу потрібно проходити тест, причому фахівці рекомендують це робити приблизно 4 місяці. Якщо раптом результат негативний, то тут без допомоги лікаря не обійтися. Щоб поліпшити репродуктивну функцію чоловіка, рекомендуємо використовувати Тонгкат інструкція якого знаходиться на сайті виробника.

Також, ще одним хорошим виходом є заморозка яйцеклітини. Сьогодні до даної процедури вдаються не багато, адже саме зберігання є платним. Перед цим фахівець направить на стандартний комплекс аналізів, після чого буде здійснена заморозка.

Основною проблемою неможливості зачаття сьогодні є зайва вага. Тому, гінекологи рекомендують стежити за ним, адже надлишок, або ж недолік жиру в організмі, може призвести до гормонального дисбалансу. Таким чином, у занадто худих або повних представниць прекрасної статі порушується процес вироблення яйцеклітин яєчниками до тих пір, поки стан не буде повернуто в норму. Лікарі вважають, що індекс маси тіла у жінок повинен бути в рамках 20-25 одиниць, якщо він виходить за них, то з'являється великий ризик. Причому якщо ІМТ піднімається вище 29, то з кожною додатковою одиницею спостерігається падіння фертильності приблизно на 4%.

Подпишитесь на рассылку.