Як поліпшити якість сексу: рекомендації фахівців

03.12.18 - 05:12

undefined

Секс — важлива складова життя дорослої людини. Він зближує з партнеркою, дарує яскраві емоції і знімає напругу. Однак з роками якість сексу декілька погіршується, партнерка може скаржитися на незадоволеність і нудьгу в ліжку. Як поліпшити якість статевого життя, ми детально поговоримо в цій статті.

Приймайте спеціальні медичні препарати

Сучасна фармакологія пропонує широкий вибір препаратів для поліпшення сексу. Щоб вибрати правильний, необхідно виходити з конкретної проблеми. Наприклад, багато чоловіків страждають від передчасного сім'явиверження, через що статевий акт триває дуже мало. Засіб для продовження статево акту усуне цю проблему, завдяки чому партнерка теж зможе досягти піку насолоди.
Друга поширена проблема в ліжку — зниження сексуальної витривалості. Тобто чоловік здатний зробити тільки один короткий статевий акт. Часто ні він, ні його партнерка не досягають сексуальної розрядки. Вирішити цю проблему можна за допомогою такої харчової добавки, як Yarsagumba. Вона має повністю натуральний склад з таких унікальних компонентів, як кордицепс китайський, еврікома дліноліста, корінь маки перуанської, екстракт листя даміані. До застосування препарату Ярсагумба протипоказання наступні:

 • індивідуальна непереносимість компонентів в складі;
   
 • підвищений артеріальний тиск;
   
 • порушення в роботі серцево-судинної системи;
   
 • атеросклероз;
   
 • проблеми зі сном;
   
 • нервова збудженість.
   

Щоб уникнути побічних дій, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.
Приймати препарат потрібно по одній пілюлі перед початком статевого акту. Ефект настане вже через одну годину і збережеться на три дні. Щоб досягти максимального результату, потрібен курсовий прийом протягом 3-6 місяців.

Не будьте ханжами

Принесіть розмаїтість у сексуальне життя. Ліжко — це місце для експериментів, де кожен може втілити свої найпотаємніші фантазії. Головне обговоріть їх з партнером і виберіть те, що вам обом має сподобається. Тодi нові яскраві відчуття вам гарантовані!
Не варто також забувати про прелюдії. Ніжні поцілунки, ласки, дотики розпаляють бажання і підвищують сексуальне збудження. Ерогенні зони у жінок — це шия, мочки вух, стегна, спина.
Якщо ви хочете, щоб секс був не просто хорошим, а відмінним, підготуйтесь до нього заздалегідь. Наприклад, всі жінки люблять романтику. Запаліть ароматичні свічки, придбайте улюблені квіти вашої обраниці, поставте ліричну музику, замовте або приготуйте смачну вечерю.
Дотримуючись цих простих рекомендацій, ви зможете значно поліпшити якість статевого життя і урізноманітнити його. З кожним разом секс даруватиме новий спектр незабутніх емоцій.

Подпишитесь на рассылку.