Як вибрати меблі в ванну: рекомендації фахівців

17.02.21 - 16:02

undefined

При облаштуванні ванної кімнати потрібно встановити не тільки сантехніку. Друге важливе завдання — купити меблі в ванну. Рекомендації по вибору та інші корисні поради наведені в нашій статті.

Необхідні меблі

В першу чергу, необхідно визначитися, які меблі купити. У ванній точно не обійтися без тумби під раковину. Це універсальний предмет меблів, який дозволяє раціонально використовувати місце і маскує комунікації. Можна раковину і тумбу придбати окремо, проте зручніше купувати суміщений варіант.

Якщо дозволяє вільне місце, то у ванній кімнаті можна встановити шафу-пенал. У ньому можна зберігати банні приналежності, косметичні засоби, білизну та багато іншого.

На стіни можна повісити полички. Зазвичай їх розміщують над унітазом або над раковиною.

Поради щодо вибору

У ванній кімнаті несприятливе середовище для меблів, оскільки в ній багато вологи, а температурний режим постійно змінюється. Щоб не помилитися при виборі, дотримуйтеся наведених нижче рекомендацій:

 • меблі повинні бути покриті спеціальним засобом, який буде захищати їх від несприятливого впливу вологи;
   
 • найкраще вибирати моделі з гладкою і рівною поверхнею. За ними набагато простіше доглядати;
   
 • покриття повинне витримувати мийку агресивними засобами з хлором. Для забезпечення гігієнічності ванної кімнати вони вкрай необхідні;
   
 • меблі краще вибирати без гострих кутів. Обумовлено це тим, що підлога у ванній досить слизька, і можна легко послизнутися. Якщо кути будуть гострими, то існує висока ймовірність серйозної травми.
   

Найкращі матеріали

Сучасні виробники використовують для виготовлення меблів найрізноманітніші матеріали. Найбільшого поширення набув пластик. Це практичний, вологостійкий та гігієнічний матеріал. Тому він ідеально підходить для використання у ванній кімнаті.

Багато виробників також пропонують вироби з натуральної деревини. Такі меблі виглядають дорого і поважно, вони прикрашають розкішні інтер'єри. В процесі виробництва предмети покривають захисним складом, завдяки чому вони не псуються в несприятливому середовищі.

Магазин Cersanit

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісних меблів, то рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин Cersanit. В його каталозі представлений великий вибір товарів, включаючи дзеркала, пенали, підвісні шафи, тумбочки під раковини. Також за посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/vanni/ можна купити ванну.

Меблі від Cersanit зроблять ванну кімнату зручною і функціональною. Компанія також гарантує їх високу якість і надає гарантію на декілька років.

Подпишитесь на рассылку.