Як вибрати світлодіодні прожектори і світильники?

16.12.20 - 14:12

Переносний освітлювальний пристрій буде корисним в будь-якому домашньому господарстві, на будівельному об'єкті і в бригаді, що займається монтажем комунікацій. Особливо корисні такі прилади будуть тим, хто працює на будівельних об'єктах, де часто відсутнє центральне освітлення. Купити прожектори і світильники можна тут - https://brennenstuhl-ukraine.com.ua/product-category-ua/prozhektori-ta-svitilniki/prozhektori-ta-svitilniki-fasadni/.

Як вибрати?

Перед тим, як вибрати потрібний освітлювальний прилад, необхідно визначитися з його призначенням. Від того, де конкретно він буде використовуватися, залежать і критерії вибору. Вибираючи прожектор або світильник, слід орієнтуватися на характеристики:

  • Вид світильника. Це можуть бути підвісні освітлювальні прилади, які можна вішати на стіну, двері або іншу конструкцію. При роботі на будівельних об'єктах зручно використовувати світильники, які можна встановити на підлогу або якусь поверхню (стіл, стілець, підвіконня).
  • Наявність датчика. Прожектори і світильники з датчиком руху використовуються для освітлення прибудинкових територій, об'єктів, що охороняються, на дачних ділянках. При проході поруч з таким пристроєм датчик фіксує рух і ліхтар включається. Головний плюс такого пристрою полягає в економії електроенергії, так як ліхтар горить не постійно, а тільки при появі рухомих об'єктів в зоні дії датчика.
  • Яскравість світлового потоку (вимірюється в люменах). Якщо потрібне яскраве світло, то вибір слід зупиняти на приладах з найбільшим числом люмен.
  • Потужність. Показник також впливає на яскравість освітлення. Більш потужна лампа світить яскравіше. Але такі прилади вимагають більше електроенергії або заряду батареї, відповідно, і фінансових витрат.
  • Клас захисту. Позначається двома цифрами і символами IP, наприклад, IP 44 говорить про те, що прилад захищений від попадання дрібних предметів, крапель і бризок. Клас захисту залежить від умов експлуатації приладу.

У домашньому господарстві або на дачній ділянці завжди потрібно Освітлювальне обладнання. Це стосується і підприємств, які займаються будівництвом, ремонтом та іншими видами діяльності. У темний час доби завжди можна підсвітити робочий простір. Для цього потрібно лише вибрати відповідний освітлювальний прилад, який буде відповідати всім необхідним вимогам. Настінні світильники часто прикрашають фасади багатоквартирних будинків, в тому числі, світильники з датчиками. У каталозі знайдуться світлодіодні прилади освітлення для будь-яких цілей, для установки в домашніх умовах або на комерційних об'єктах.

Подпишитесь на рассылку.