Як зібрати стильний, сучасний букет квітів

25.05.21 - 11:05

Якщо ви володієте смаком, бачите прекрасне в дрібницях і вмієте фантазувати, то зібрати гарний букет власними руками не складе для вас проблеми. Знаючи певні хитрощі і тонкощі в складанні квіткової композиції ви зможете порадувати близьку людину, при цьому значно заощадивши гроші.

Як обрати свіжі квіти

При покупці троянд чашолисток, що підтримує бутон, повинен бути спрямований вгору. Якщо спрямований в бік або вниз - троянди вже не свіжі. Деякі троянди, в’янучи, починають засихати навіть не розкрившись. Оцінити ступінь свіжості пелюсток можна по їх текстурі.

У ромашок серцевина повинна бути зелена. Яскраво-жовта або коричнева серцевина говорить про те, що ромашки були зрізані давно.

Свіжі тюльпани завжди мають щільний, нерозкритий бутон. Якщо бутон вже розкритий, такий букет довго не простоїть. Стебла з молодими бутонами добре розквітають в воді навіть вже зрізаними. Такий букет навпаки простоїть довше за інших.

Лілії зеленуватого кольору говорять про те, що бутон свіжий. Сліди пилку на розкритих квітах свідчать про те, що лілії стоять давно.

Пакування має значення

При виборі квітів зверніть увагу на обгортку. Прозора обгортка вже давно вважається антирекламою. Тому флористи знають, що часто обгортка є важливим фактором у привабливості композиції.

Серед стильного та молодіжного пакування популярністю користується однотонний, матовий папір. Мереживо додасть шарм жіночному, ніжному букету. Мотузка, стрічки — все це додає акцент квітковій композиції, тому ви можете самостійно поекспериментувати в цьому напрямку.

Тренди 2021 року серед квіткових букетів - відтінки рожевого, пудрові відтінки, польові квіти. Вже не перший рік першість тримають піоновідна троянда, сукуленти, ранункулюси, півонії, фрезії, бавовна. Для цього і потрібна поміч флористичних магазинів, навіть якщо вам потрібна доставка квітів у Львові.

Значення кольору в букетах

Багато клієнтів не замислюється над тим фактом, що у рослин так само є своя мова, якою можна виразити свої почуття без зайвих слів. Наприклад, білі є символом чистоти, саме тому їх найчастіше використовують у весільних композиціях. Жовті букети - ознака достатку. Червоні символізують любов, а сині - відданість.

Як замовити квіти з будь-якого приводу з доставкою? У магазині UFL ви завжди отримаєте найсвіжіші бутони, рідкісні сорти рослин, які так просто не знайти. Це дозволить придбати унікальний в своєму роді букет тільки для вас і того, для кого він призначений.

Подпишитесь на рассылку.